Bejegyzések

Megjelent az Né-Riadó első szàma
2022.09.27
Megjelent az Né-Riadó első szàma
Iskolánkban a 2022-2023-as tanévtől minden hónapon megjelenik az iskolaújság, melynek szerkesztői iskolánk tanulói. A főszerkesztő Bedő Tímea és Schäffer Nikolett tanítónő. Megvásárolható Timi és Niki nénitől.
Autómentes nap
Autómentes nap
A mai napon az autómentes nap alkalmából iskolánk első és második osztályos tanulói ellátogattak a Zsolnay negyedbe és egy szuper délután töltöttek ott tanítóikkal.
Interaktív tàblàval gazdagodott Óvodánk
Interaktív tàblàval gazdagodott Óvodánk
Óvodánk 2022- 2023-as nevelési évben egy interaktív táblával gazdagodott. Ennek segítségével az óvodapedagógusok a kisgyermekek részére érdekes fejlesztő feladatokat, játékokat tudnak a mindennapi munkàba becsempészni. Az első alkalommal nagyon élvezték a gyermekek a foglalkozást. A mai kor gyermekei számára a digitális világ már nagyon közeli, ennek okán gördülékenyen telt az első foglalkozás.
Elstartolt a Lépj program a 2022-2023-as tanévben
Elstartolt a Lépj program a 2022-2023-as tanévben
A mai napon az új tanévben ismét elkezdődött a Lépj! oktatàsi program, melyen alsós tanulóink Gabi nénitől sok-sok érdekességet tanulhatnak a Földről, vízről és a természetről! Az 1. osztályban 3- alkalommal, a 2-3. osztályban pedig 5- alkalommal lesz a foglalkozás.
Udvar takarítàs
Udvar takarítàs
A napközis tanulóink a mai napon gyönyörűen összetakarították tanítók segítségével az iskola játszóudvarát! Nagyon aktívan dolgoztak diákjaink! ❤
Gyárlátogatás Királyegyházán
Gyárlátogatás Királyegyházán
8. osztályból pár diákkal a királyegyházi Lafarge Cementgyárban járt osztàlyfőnökük Kissné Gungl Beáta nyílt napon.
Megszépült nyàron óvodánk
Megszépült nyàron óvodánk
A nyár folyamán óvodánk csoportszobái, a hozzátartozó mellékhelyiségek és folyosó megszépült. Szeptember elsején közel 50 kisgyermek az megújult tiszta óvodában kezdhették meg a 2022-2023- as nevelési évet.
A 2022-2023-as tanév osztályképei
2022.09.05
A 2022-2023-as tanév osztályképei
Osztályképek elérhetősége : https://neriszentfulopiskola.hu/galeria
Tanszerlista
2022.08.30
Tanszerlista
Kedves Szülők! Itt találhatóak a tanszerlisták évfolyamonként.
Tanévkezdő információk
2022.08.26
Tanévkezdő információk
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola és Óvoda 2022-2023-as tanévkezdő információi - 08.29. (hétfő) 8:30 Osztályozó vizsga, javítóvizsga - 09.01. (csütörtök) 8:00 Tanévnyitó ünnepség, o tankönyvosztás, o tanszercsomagosztás- azoknak akik rendelkeznek érvényes hátrányos helyzetű papírral o 5000 Ft- os utalvány osztás tanulóként, melyet a szülő vehet át érvényes személyi igazolvánnyal. 09.01-én és 09.02-án a tanulók ebéd után mennek haza, aki igényel 16:00-ig felügyeletet, kérem jelezze az osztályfőnököknél az első tanítási napon. Pécs, 2022. augusztus 26. Király Péter intézményvezető
Ballagás és Tanévzáró Ünnepély 2022
2022.08.13
Ballagás és Tanévzáró Ünnepély 2022
Június 17-én köszöntünk el ballagó nyolcadikosainktól és egyben a 2021-2022-es tanévtől. Az ünnepélyen kiosztottuk az Év pedagógusa címet melyet idén Tóthné Lehoczki Zsuzsa tanítónő kapta, emelett az éves munkájukért elismerő oklevélben részesült Kókay Imréné, Rattingné Fazekas Annamária és Schäffer Nikolett. Tanulóink is szép számban kaptak jutalmat az éves munkájukért. A ballagóinknak sikeres középiskolás éveket kívánunk. Pihenésben és élményekben gazdag nyári szünetet kívánunk minden tanulónknak!
Balatonakaliban táboroztak gyermekek a Pécsi Egyházmegyéből
2022.08.13
Balatonakaliban táboroztak gyermekek a Pécsi Egyházmegyéből
A Katolikus Karitász szervezésében az idei nyáron is több száz gyermek nyaralhat az ország különböző táboraiban, ahol a plébániai önkéntesek által ismert, nehéz helyzetben – sokszor mélyszegénységben élő családok gyermekei - valamint fogyatékkal élő, vagy szülők nélkül felnövő gyermekek, fiatalok vehetnek részt. A Katolikus Karitász balatonakali gyermektáborában a Pécsi Egyházmegyéből augusztus elején egy héten át táboroztak nehéz körülmények között élő gyermekek.
Csodaszarvas tábor
2020.09.29
Edwin
Csodaszarvas tábor