Energiatudatos Iskola

Iskolánk 2019 nyarán megpályázta az Energiatudatos Iskola díjat, melyet olyan iskolák kaphatnak meg, akik szemléletformálási, mentorálási tevékenységükkel és példamutatással segítik a diákok fenntarthatósági tárgyú nevelését.

2019. szeptember 25-én a Parlamentben szervezett XI. Díjátadó Gálán a sikeres pályázat eredményeként Király Péter intézményvezető és Vajtáné Boros Éva tanárnő, pályázati felelős át is vehette az Energiatudatos Iskola díjat.

ENERGIATUDATOS ISKOLÁKÉRT PÁLYÁZAT (ETIP 2019)

Iskolánk 2021 nyarán ismét megpályázta az Energiatudatos Iskola díjat, melyet olyan iskolák kaphatnak meg, akik szemléletformálási, mentorálási tevékenységükkel és példamutatással segítik a diákok fenntarthatósági tárgyú nevelését.

2021 őszén ismét a Parlamentben szervezett Díjátadó Gálán a sikeres pályázat eredményeként Király Péter intézményvezető át is vehette az Energiatudatos Iskola díjat.

Energiatudatos Iskola 2022 pályázat — MI6