Ovi-foci

Szeptemberben megkezdődött a nagycsoportosoknak az ovi foci, melyet Halász Robin testnevelő tanár tart az óvodában. Amint elkészül az iskola tornaterme, szeretettel várjuk az ovisokat a szépen felújított csarnokban a gyerekek nagy örömére.
Köszönjük a lehetőséget a kicsik nevében.

Gyermeknap

2021. május 28-án gyereknapoztunk az óvodásokkal. A rossz idő sem vette el a kedvünk. Játékos mozgásos feladatok voltak, arcfestés, lufihajtogatás, valamint pörgettyűt készítettek a gyerekek. A napot jégkrémezéssel zártuk.

További képek

Madarászoviban

"Lépj!", Légy Pécs Jövője pályázat keretében állatkertben és Madarászoviban voltunk a nagycsoportosokkal.

Célunk az állatok ismerete, szeretete, a környezettudatos nevelés.

"Lépj!" az oviban

"Lépj!" Légy Pécs jövője pályázat keretében óvodánk csatlakozott a Madarász ovi programhoz. Ez alakalommal látogattunk el a közeli erdőbe, ahol túravezető segítségével helyeztünk ki madárodút, valamint taasztalatokat gyűjtöttünk az éledező természetről.