Köszöntjük a Magyar Katolikus Egyház Pécsi Egyházmegye fenntartásában működő Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola és Óvoda honlapján.

Kedves Látogató! 

Szeretettel köszöntöm iskolánk és óvodánk honlapján. Olyan információkat találhat itt, melyek sokat segíthetnek Önnek a tájékozódásban, a sokrétű tevékenységet folytató, családias légkörű intézményünk munkájának megismerésében. Célunk, hogy e honlap segítségével az aktuális híreket, történéseket a lehető leggyorsabban közzé tegyünk, illetve a legfontosabb információk mindig elérhetőek legyenek az érdeklődők számára.

Tartalmas böngészést kívánok!

Király Péter intézményvezető

November 2021
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Ezeken a helyeken is megtalálsz:

 

 

Tanulást segítő oldalak

Egymillió gyermek imádkozza a rózsafüzért

Iskolánk is csatlakozott az egymillió gyermek imádkozza a rózsafüzért kezdeményhez.
A tanulók és a pedagógusok a rózsafüzér alakjàban álltak fel és imàdkoztak együtt. 🙏 Köszönjük Dani Zsófia hitoktatónknak a szervezést!
 
            
 
Óvodánk is csatlakozott az Egymillió gyermek imádkozza a rózsafüzért mozgalomhoz. A gyerekek elkészítették a saját rózsafüzérüket, majd közös imádságon vettünk részt az óvoda dolgozóival és a gyerekekkel.