Október 2021

Egy bringás délután

A kerékpározás számos pozitív egészségügyi hatást gyakorol a szervezetre, kiválóan edzi a szív- és vérkeringési rendszert. A kerékpározás által tehetünk környezetünk megóvásáért, hiszen nem szennyezzük tovább a levegőt. Többek között erről is mesélt Vén Dániel, Országos Downhill Bajnok (6.helyezés).
Dániel mutatott néhány trükköt, mint például: manual (hátsó keréken való gurulás), nose manual (első keréken való gurulás), bunny (felugrás), lépcsőn való leugratás, lépcsőn való feltekerés. A kerékpározást Dániel 15 éve gyakorolja, külföldi versenyeken is rajtolt. Fontos, hogy sok gyakorlás eredményeként juthatunk egyre magasabb szintre, ehhez rengeteg kitartás kell.
Köszönjük az élményt, remélhetőleg lesz még ilyen alkalom.
Kellemes bringázást kívánunk!