Köszöntjük a Magyar Katolikus Egyház Pécsi Egyházmegye fenntartásában működő Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola és Óvoda honlapján.

Kedves Látogató! 

Szeretettel köszöntöm iskolánk és óvodánk honlapján. Olyan információkat találhat itt, melyek sokat segíthetnek Önnek a tájékozódásban, a sokrétű tevékenységet folytató, családias légkörű intézményünk munkájának megismerésében. Célunk, hogy e honlap segítségével az aktuális híreket, történéseket a lehető leggyorsabban közzé tegyünk, illetve a legfontosabb információk mindig elérhetőek legyenek az érdeklődők számára.

Tartalmas böngészést kívánok!

Király Péter intézményvezető

Október 2021
H K Sz Cs P Szo V
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Ezeken a helyeken is megtalálsz:

 

 

Tanulást segítő oldalak

Egy bringás délután

A kerékpározás számos pozitív egészségügyi hatást gyakorol a szervezetre, kiválóan edzi a szív- és vérkeringési rendszert. A kerékpározás által tehetünk környezetünk megóvásáért, hiszen nem szennyezzük tovább a levegőt. Többek között erről is mesélt Vén Dániel, Országos Downhill Bajnok (6.helyezés).
Dániel mutatott néhány trükköt, mint például: manual (hátsó keréken való gurulás), nose manual (első keréken való gurulás), bunny (felugrás), lépcsőn való leugratás, lépcsőn való feltekerés. A kerékpározást Dániel 15 éve gyakorolja, külföldi versenyeken is rajtolt. Fontos, hogy sok gyakorlás eredményeként juthatunk egyre magasabb szintre, ehhez rengeteg kitartás kell.
Köszönjük az élményt, remélhetőleg lesz még ilyen alkalom.
Kellemes bringázást kívánunk!