Szeptember 2021

Nyári tábor

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat szervezésésben táborban voltak tanulóink.
Az első hét a drámapedagógia jegyében telt, most, a második héten pedig kézműves foglalkozások jelentik a tábor gerincét. Ugyanakkor ezek mellett a játékpedagógia és a kooperációs módszertan is nagyban hozzájárul ahhoz, hogy ennek a két hétnek az inkluzív jellegét erősítsék. Éppen ezért két iskola, a Szent Mór Iskolaközpont és a Néri Szent Fülöp Iskola diákjai tölthettek el közösen egy-egy hetet a táborban.
Az eseményről egy újságcikk is megjelent: Itt olvasható