Június 2021

Néri nap

2021. május 27-én iskolánk vetélkedővel megünnepelte Néri Szent Fülöp emléknapját. A felső tagozatos diákok 5 csapatban versenyeztek. Néri Szent Fülöp életet németről magyar nyelvre kellett lefordítani a csapatoknak, 10 parancsolatot kellett szavakból összerakni, majd sorba rendezni. Kvíz kérdések voltak a tanulóink bibliai ismereteiből. Igaz- hamis állítások Jézus életéből.
A jó hangulatot és a program zárását ismert dalok egy- egy sora alapján kellett felismerni, kiegészíteni és elénekelni. A program jó hangulatban telt, tanulóink szívesen részt vettek a feladatokban.