Június 2021

Püspöki látogatás

Nagy örömöt jelentett számunkra, hogy intézményünk fenntartója, Felföldi László, a Pécsi Egyházmegye 2021. január 6-án beiktatott püspöke elfogadta meghívásunkat és ellátogatott iskolánkba és óvodánkba.

Tanulóink köszöntő műsora után bejártuk az intézményt, s közben beszélgettünk az intézményben folyó munkáról. Ezt követően átsétáltunk a tagintézménybe, a közeli Néri Szent Fülöp Tagóvodába. Püspök atya köszöntötte az óvodásainkat és a dolgozókat, bejártuk az óvodát, jövőbeni tervekről beszélgettünk. A találkozás közös ebéddel zárult.