Köszöntjük a Magyar Katolikus Egyház Pécsi Egyházmegye fenntartásában működő Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola és Óvoda honlapján.

Kedves Látogató! 

Szeretettel köszöntöm iskolánk és óvodánk honlapján. Olyan információkat találhat itt, melyek sokat segíthetnek Önnek a tájékozódásban, a sokrétű tevékenységet folytató, családias légkörű intézményünk munkájának megismerésében. Célunk, hogy e honlap segítségével az aktuális híreket, történéseket a lehető leggyorsabban közzé tegyünk, illetve a legfontosabb információk mindig elérhetőek legyenek az érdeklődők számára.

Tartalmas böngészést kívánok!

Király Péter intézményvezető

Május 2021
H K Sz Cs P Szo V
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Ezeken a helyeken is megtalálsz:

 

 

Tanulást segítő oldalak

Március 15-i megemlékezés

A gyerekek és a szülők az 1848-49-es szabadságharcról való ünnepélyes megemlékezést rendhagyó módon, a mostani helyzethez alkalmazkodva online formában tekinthették meg. Az előkészületek, felvételek még az iskola zárása előtt elkészültek, így sikerült emlékezetessé tenni az ünnepet. Hála és köszönet a szereplőknek és a felkészítő, a műsorban szereplő pedagógusoknak: Tóthné Lehoczki Zsuzsa,Somlyai Beatrix,Schäffer Nikolett,Halász Robin,Demeter Boldizsár,Horváth-Varga Péter. 

Szereplő tanulók:
Gálffy Milán, Szilágyi Seherezádé, Szilágyi Dániel, Nikolics Sándor, Görbe Lálszó, Nikolics Lorenzó, Wéhman Ketrin, Orsós Izabella, Jákovics Attila, Görbe Melissza, Orsós Zoltán, Orsós Renátó, Bereczky János, Lakatos György, Nikolics Jázmin, Buzás Rómeó, Sárközi Szabina, Fülöp Róbert, Konkoly Leila, Orsós Lili, Pápai Kira, Nikolics Petra, Nemesics Dzsenifer, Fülöp Letícia, Bereczky Lilla, Horváth Anton, Berecz Martin, Goman Lolita, Nikolics Olga.