Köszöntjük a Magyar Katolikus Egyház Pécsi Egyházmegye fenntartásában működő Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola és Óvoda honlapján.

Kedves Látogató! 

Szeretettel köszöntöm iskolánk és óvodánk honlapján. Olyan információkat találhat itt, melyek sokat segíthetnek Önnek a tájékozódásban, a sokrétű tevékenységet folytató, családias légkörű intézményünk munkájának megismerésében. Célunk, hogy e honlap segítségével az aktuális híreket, történéseket a lehető leggyorsabban közzé tegyünk, illetve a legfontosabb információk mindig elérhetőek legyenek az érdeklődők számára.

Tartalmas böngészést kívánok!

Király Péter intézményvezető

Július 2021
H K Sz Cs P Szo V
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Ezeken a helyeken is megtalálsz:

 

 

Tanulást segítő oldalak

"Jóval tölti be az életed"

2020 szeptember 24-én délután tartottuk meg a "Jóval tölti be az életed" projekt programunk szeptemberi foglalkozását. A hónap témája a Biblia. Mi most Noé történetét dolgoztuk fel alsós és felsős gyerek csoportokkal korosztályuknak megfelelő tevékenységeket válogatva. Miután megismerkedtek a gyerekek Noé történetével, megbeszéltük, értelmeztük a szöveget. Szabadon választhattak a különböző- elsősorban most a magyar nyelv és irodalom, környezet ismeret, technika, és rajz tantárgyhoz kapcsolódó teendőket. Lelkesen oldották meg, hol önállóan, hol egymást segítve a feladványokat. A programot a felsősök a témához kapcsolódó Activity játékkal, az alsós gyerekekkel táncházzal zártuk.

Köszönöm a program lebonyolításában segítő kollégáimnak munkájukat! 

Tóthné Lehoczki Zsuzsa

            

 

További képek