Július 2021

"Jóval tölti be az életed"

2020 szeptember 24-én délután tartottuk meg a "Jóval tölti be az életed" projekt programunk szeptemberi foglalkozását. A hónap témája a Biblia. Mi most Noé történetét dolgoztuk fel alsós és felsős gyerek csoportokkal korosztályuknak megfelelő tevékenységeket válogatva. Miután megismerkedtek a gyerekek Noé történetével, megbeszéltük, értelmeztük a szöveget. Szabadon választhattak a különböző- elsősorban most a magyar nyelv és irodalom, környezet ismeret, technika, és rajz tantárgyhoz kapcsolódó teendőket. Lelkesen oldották meg, hol önállóan, hol egymást segítve a feladványokat. A programot a felsősök a témához kapcsolódó Activity játékkal, az alsós gyerekekkel táncházzal zártuk.

Köszönöm a program lebonyolításában segítő kollégáimnak munkájukat!

Tóthné Lehoczki Zsuzsa

További képek