Köszöntjük a Magyar Katolikus Egyház Pécsi Egyházmegye fenntartásában működő Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola és Óvoda honlapján.

Kedves Látogató! 

Szeretettel köszöntöm iskolánk és óvodánk honlapján. Olyan információkat találhat itt, melyek sokat segíthetnek Önnek a tájékozódásban, a sokrétű tevékenységet folytató, családias légkörű intézményünk munkájának megismerésében. Célunk, hogy e honlap segítségével az aktuális híreket, történéseket a lehető leggyorsabban közzé tegyünk, illetve a legfontosabb információk mindig elérhetőek legyenek az érdeklődők számára.

Tartalmas böngészést kívánok!

Király Péter intézményvezető

Június 2022
H K Sz Cs P Szo V
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Ezeken a helyeken is megtalálsz:

 

 

Tanulást segítő oldalak

Bátai zarándoklat

Hagyományainkhoz híven idén is, mint minden évben részt vettünk a bátai kerékpáros zarándoklaton. A tanulók Rattingné Fazekas Annamária és Vajtáné Boros Éva vezetésével tették meg a sokuk számára ismerős zarándokutat. A Mohácsi Csata Emléktemploma elöl a szentírás napi üzenetével indultunk. Nagy megtiszteltetés volt, hogy iskolánk tanulója Bogdán Renátó is felolvashatott a dunaszekcsői templomba. A zarándokhelyre érve kicsit fáradtan, de érdeklődve hallgattuk a Szentmisét.

Vajtáné Boros Éva a zarándoklat szervezője