Köszöntjük a Magyar Katolikus Egyház Pécsi Egyházmegye fenntartásában működő Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola és Óvoda honlapján.

Kedves Látogató! 

Szeretettel köszöntöm iskolánk és óvodánk honlapján. Olyan információkat találhat itt, melyek sokat segíthetnek Önnek a tájékozódásban, a sokrétű tevékenységet folytató, családias légkörű intézményünk munkájának megismerésében. Célunk, hogy e honlap segítségével az aktuális híreket, történéseket a lehető leggyorsabban közzé tegyünk, illetve a legfontosabb információk mindig elérhetőek legyenek az érdeklődők számára.

Tartalmas böngészést kívánok! 

Király Péter intézményvezető

Tanulást segítő oldalak

Július 2020
H K Sz Cs P Szo V
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

nfsztvega

Keress minket a Facebookon is!

 

''A város peremén is van esélyed!"

Az Új Széchenyi Terv Társadalmi Megújulás Operatív Programemtámogatási rendszeréhez benyújtott ''A város peremén is van esélyed!''” című, TÁMOP 3.3.8-12/2-2012-0050 jelű pályázatot a Társadalmi Megújulás Operatív Program Irányító Hatóságának vezetője 29 500 000 Ft összegű támogatásra érdemesnek ítélte.

„A város peremén is van esélyed!” esélyegyenlőségi pályázatunk lehetőséget adott arra, hogy tanulóink szüleikkel együtt eljussanak az ország különböző tájaira és részt vehessenek érdekes kulturális programokon. Így jutottak el a Balatonra, Ópusztaszerre, Budapestre, a Velencei- tóhoz, budapesti és pécsi múzeumokba, illetve színházi előadásokra. Bevontuk a szülőket és a környék lakóit az iskola életébe, segítettek az intézmény környékének rendezésében, részt vettek az adventi készülődésben. Szülök akadémiája elnevezésű előadásainkon egészségügyi, gyermeknevelési, párkapcsolati kérdésekben kaphattak új információkat és segítséget. A közös főzések a generációk közti kapcsolatok egy izgalmas formájának bizonyultak. Szakköreink és pályaorientációs programjaink segítik tanulóinkat a pályaválasztásban.

 

 

100 kisdiák kapott új esélyt 

 

Iskolai projekt Pécsen: A város peremén is van esélyed  (Magyar Kurír)