Július 2020

Keress minket a Facebookon is!

Egészségnapok

Tartalomjegyzék

1948. április 7-én alakult meg az Egészségügyi Világszervezet (WHO, azaz World Health Organization), ezért ez idő tájt, tavasszal, minden iskolában megrendezik az éves egészségnapot.

Az idei évben tanítás nélküli munkanap keretében,tevékenységekbe ágyazottan próbáltuk közvetíteni az egészséggel kapcsolatos értékeket. Csoportok szerint 7 helyszínen zajlottak az érdekes foglalkozások:
- sportversenyek,
- elsősegélynyújtás,
- zöldségszobrászat,saláta készítés,
- Találd ki,mit eszel!-zöldségkóstolás,
- séta és feladatok a Varázsösvényen
- ehető és gyógynövények keresése Németh Biával (Dr,Németh Ibolya),
- kézműveskedés,barkácsolás