Tanulók 2019/20- as tanév

 

 

1. osztály

Osztályfőnök: Tóthné Lehoczki Zsuzsanna

 

Bagó Rómeó Attila

Bogdán Krisztián

Görbe László Márk

Ignácz Angelina Szidónia

Jákovics Attila Péter

Kalányos Ketrin

Lakatos Noel Amir

Nikolics Sándor Péter

Orsós Izabella Vanessza

Pápai Krisztián Balázs

Pécsi Kevin

Petrovics Zoltán

Szakács Jáde Ilona

 

2. osztály

 

Osztályfőnök: Puskásné Rüll Anett

 

Berecz Nikolasz Kevin

Bereczky János Gergely

Bogdán Liána Nauzika

Görbe Alexandra Melissza

Ignácz Benjamin

Kiss Krisztián

Kolompár Brendon

Lakatos György József

Nagy Zsáklin Natália

Nyári Diego

Nyerges Krisztofer Lajos

Orsós József

Orsós Renátó

Orsós Zoltán

Pécsi János

 

3. osztály

 

Osztályfőnök: Tasnádi Klára

 

Balog Szilveszter

Bogdán Jácint

Buzás Rómeó

Dénes Sándor

Fülöp Róbert

Kovács Kármen

Nikolics Jázmin

Sárközi János

Sárközi Roland Gábor

Sárközi Szabina Jázmin

 

4. osztály

 

Osztályfőnök: Somlyai Beatrix

 

Bogdán Elvira Johanna

Futó Tamás

Kiss Kevin György

Konkoly Leila Ramóna

Lakatos Melánia

Nagy Anasztázia Szimonetta

Nikolics Petra Beatrix

Nyírő Balázs

Orsós Nóra Lili

Pápai Kíra

Petrovics János Krisztián

Szigeti Regina

Sztojka Milán

Valencsák Szebasztián

 

5. osztály

 

Osztályfőnök: Dani Zsófia

 

Bereczky Lilla

Bogdán Szabina

Csonka Antónió Armandó

Fülöp Leticia Bianka

Horváth Antónió

Jakab Viktória

Jákovics Krisztián

Kiss Dominik

Krecsmári Laura Noémi

Nagy Szebasztián Brendon

Nemesics Dzsenifer Amanda

Nyerges Roxána Nadin

Orsós Dávid

Pető Dominik Dávid

Sárközi József

Sárközi Liána Ibolya

 

 

6. osztály

 

Osztályfőnök: Rattingné Fazekas Annamária

 

Balog Rómeó

Berecz Martin

Bogdán Attila

Bogdán Dzsenifer Katalin

Bogdán Péter

Dénes Ferenc

Góman Lolita Amira

Kovács Krisztina Szamanta

Kovács Leticia Liliána

Kovács Tibor

Orsós László

Orsós Mónika

 

7. osztály

 

Osztályfőnök: Vajtáné Boros Éva Klára

 

Bagó Tünde Amanda

Balog László

Bogdán Amanda Liána

Bogdán Sándor Mihály

Bóni Rajmund Márkó

Futó János

Kalocsai Emilián Brendon

Kapitány Richárd János

Kovács Martin József

Nikolics Mária Olga

Orsós Imre

Petrovics Erik 

Sárközi Jázmin Teréz

Sárközi Vanessza

Széll Brendon Zsolt

Tóth Emese Kamilla

Vadon Krisztián

 

 

8. osztály

 

Osztályfőnök: Schererné Koós Katalin

 

Bogdán Amanda

Bogdán Renátó

Feldvébel Noémi

Kalányos György

Nikolics Emánuel

Pápai Tünde

Sárközi Amanda

Sárközi Gusztáv