Keress minket a Facebookon is!

 

2020/ 21- es tanév

1. osztály

 

Osztályfőnök: Somlyai Beatrix

 

Bagó Kleopátra Dzsenifer

Bagó Rómeó
Dénes László
Fábián Gabriella
Fülöp Larissza
Gálffy Milán Leonidász
Kiss Dániel
Ocskó Benjámin Ádám
Orsós András
Orsós Ferenc Rafael

Pécsi Henrietta Amanda

Petrovics Roland

Sipos Patricia

Szilágyi Dániel
Szilágyi Seherezádé Éva

 

2. osztály

 

Osztályfőnök: Tóthné Lehoczki Zsuzsanna

 

Bogdán Krisztián

Görbe László Márk

Horváth Szimonetta

Ignácz Angelina Szidónia

Jákovics Attila Péter

Kalányos Ketrin

Lakatos Noel Amir

Nikolics Brendon
Nikolics Lorenzó

Nikolics Sándor Péter

Nyári Diego

Orsós Izabella Vanessza

Pápai Krisztián Balázs

Pécsi Kevin

Petrovics Zoltán

Szakács Jáde Ilona

 

3. osztály

 

Osztályfőnök: Tibáldné Bedő Tímea

 

Berecz Nikolasz Kevin

Bereczky János Gergely

Bogdán Liána Nauzika

Görbe Alexandra Melissza

Ignácz Benjamin

Kiss Krisztián

Kolompár Brendon

Lakatos György József

Nyerges Krisztofer Lajos

Orsós József

Orsós Renátó

Orsós Zoltán

Pécsi János

Törgyéki Norbert

 

4. osztály

 

Osztályfőnök: Tasnádi Klára

 

Balog Szilveszter

Bogdán Jácint

Buzás Rómeó

Dénes Sándor

Fülöp Róbert

Kiss Virág

Kovács Kármen

Nikolics Jázmin

Sárközi János

Sárközi Roland Gábor

Sárközi Szabina Jázmin

 

5. osztály

 

Osztályfőnök: Szivósné Bogdán Renáta Babett

 

Bogdán Elvira Johanna

Futó Tamás

Fróna Viktor
Jákovics Krisztián

Kiss Kevin György

Konkoly Leila Ramóna

Lakatos Melánia

Nikolics Petra Beatrix

Nyírő Balázs

Orsós Kinga

Orsós Nóra Lili

Palkovics Máté

Pápai Kíra

Petrovics János Krisztián

Sztojka Milán

Valencsák Szebasztián

 

6. osztály

 

Osztályfőnök: Dani Zsófia

 

Bereczky Lilla

Bogdán Szabina

Csonka Antónió Armandó

Fülöp Leticia Bianka

Horváth Antónió

Jakab Viktória

Kiss Dominik

Krecsmári Laura Noémi

Nemesics Dzsenifer Amanda

Nyerges Roxána Nadin

Pápai Liána

Orsós Dávid

Sárközi József

Sárközi Liána Ibolya

 

 

7. osztály

 

Osztályfőnök: Rattingné Fazekas Annamária

 

Balog Rómeó

Berecz Martin

Bogdán Attila

Bogdán Dzsenifer Katalin

Bogdán Péter

Dénes Ferenc

Dudás Gabriella

Góman Lolita Amira

Kovács Krisztina Szamanta

Kovács Leticia Liliána

Kovács Tibor

Orsós László

Orsós Mónika

 

8. osztály

 

Osztályfőnök:  Koós Katalin

 

Bagó Tünde Amanda

Balog László

Bogdán Amanda Liána

Bogdán Sándor Mihály

Bóni Rajmund Márkó

Futó János

Kalocsai Emilián Brendon

Kiss Ivett

Kovács Martin József

Nikolics Mária Olga

Orsós Imre

Sárközi Jázmin Teréz

Sárközi Vanessza

Széll Brendon Zsolt

Tóth Emese Kamilla

Tóth Jázmin