Üdvözöljük  a pécsi Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola és Óvoda honlapján!

Augusztus 2019

nf.jpg     esza.jpg

eu logo.jpg

sztlogo.jpg

Google bookmarkDel.icio.usTwitterFacebook

A Magyar Katolikus Egyház Pécsi Egyházmegye támogatást nyert a Társadalmi Megújulás Operatív Program TÁMOP-3.3.14.B-14/1 „Hazai és nemzetközi testvériskolai kapcsolatok kialakítása” című pályázati konstrukció keretében megvalósuló „Nemzetközi testvériskolai kapcsolatok kialakítása a Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskolában” című projekt megvalósítására.

A konstrukció országhatáron túli, nemzetközi testvériskolai kapcsolatok kialakításával, közös programok megvalósításán keresztül hozzájárul a gyermekek kompetenciájának (szociális, életviteli, kommunikációs, stb.) fejlesztéséhez, ismeretanyaguk bővítéséhez, valamint az aktív szabadidő eltöltéséhez.

A pályázat keretében bentlakásos programok, tanulmányi és kulturális események, pályaorientációs tevékenységek, kötelező óraszámon felüli tantárgyi fejlesztések és előadássorozatok kerülnek lebonyolításra

A projektben részt vevő testvériskolák:

• Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola (Pécs)
  • Gróf Majláth Gusztáv Károly Római Katolikus Teológiai Líceum (Gyulafehérvár)

HONLAP

A Magyar Katolikus Egyház Pécsi Egyházmegye támogatást nyert a Társadalmi Megújulás Operatív Program TÁMOP-3.3.14.A-12/1 „Hazai és nemzetközi testvériskolai kapcsolatok kialakítása” című pályázati konstrukció keretében megvalósuló „Testvériskolai kapcsolatok kialakítása a Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskolában” című projekt megvalósítására.

A konstrukció országhatáron belüli testvériskolai kapcsolatok kialakításával, közös programok megvalósításán keresztül hozzájárul a gyermekek kompetenciájának (szociális, életviteli, kommunikációs, stb.) fejlesztéséhez, ismeretanyaguk bővítéséhez, valamint az aktív szabadidő eltöltéséhez.

A pályázat keretében bentlakásos programok, tanulmányi és kulturális események, pályaorientációs tevékenységek, kötelező óraszámon felüli tantárgyi fejlesztések és előadássorozatok kerülnek lebonyolításra.

A projektben részt vevő testvériskolák:
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola (Pécs)
Kutas-Lábodi Révkomáromi János Általános Iskola (Kutas)

HONLAP

Két testvériskolai pályázatunk keretében egy Somogy megyei és egy erdélyi oktatási intézménnyel vettük fel a kapcsolatot. A két iskolával közösen szervezett programok lehetővé teszik, hogy Somogy megye illetve Erdély kincseit, is felfedezhessék tanulóink a több napos látogatások, és táborok, illetve az egy éves tanulmányi és kulturális programok során.

kutas3.jpgkutas5.jpg

kutas15.jpgkutas22.jpg