Köszöntjük a Magyar Katolikus Egyház Pécsi Egyházmegye fenntartásában működő Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola és Óvoda honlapján.

Kedves Látogató! 

Szeretettel köszöntöm iskolánk és óvodánk honlapján. Olyan információkat találhat itt, melyek sokat segíthetnek Önnek a tájékozódásban, a sokrétű tevékenységet folytató, családias légkörű intézményünk munkájának megismerésében. Célunk, hogy e honlap segítségével az aktuális híreket, történéseket a lehető leggyorsabban közzé tegyünk, illetve a legfontosabb információk mindig elérhetőek legyenek az érdeklődők számára.

Tartalmas böngészést kívánok! 

Király Péter intézményvezető

Tanulást segítő oldalak

Július 2020
H K Sz Cs P Szo V
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

nfsztvega

Keress minket a Facebookon is!

 

Márton-napi kézműveskedés

Márton napja a karácsonyt megelőző 40 napos böjt előtti utolsó jeles nap.

Már több éve szervezünk közös programot az óvodával, így az idei évet sem hagyhattuk ki. :)

2019.11. 8-án diákjainkkal Márton-napi kézműves foglalkozáson vettünk részt az óvodában. A gyerekek és felnőttek nagy örömmel és kreativitással libás lámpásokat készítettek. A kézműveskedés jó alkalom volt arra, hogy a szülői közösség összekovácsolódjon, erősödjön az óvoda- iskola- család közötti kapcsolat. Aki megéhezett, finom zsíroskenyérből falatozhatott. Sötétedéskor meggyúltak a lámpások és a kis társaság dalolva kivonult a térre. 

   ovimarton46

További képek a galériában