November 2019

Keress minket a Facebookon is!

Egészségnap

Őszi egészségnapunkat 2019.10.25- én, a szünet előtti napon tartottuk.
Mivel az egészséges életmódhoz, a rendezett környezet, a flóra és fauna teljessége is nélkülözhetetlen, ezt állítottuk a program középpontjába. Osztályonként madáretetőt készítettünk újrahasznosított anyagokból. Majd rózsaablakot színeztek, majd terveztek a gyerekek, melyet sókerámia alapba magokból, termésekből nyomkodtak. A 7.osztályosok osztályfőnökükkel a meglévő fűszerkertet hozták rendbe, bővítették és az udvar hátsó felében gyümölcsfának ástak helyet. Birsalmafát ültettünk.
Az egészséges táplálkozás jegyében éhségüket a „MÜZLI BÁRBAN” csillapíthatták, ahol svédasztalos rendszerben önállóan állíthatták össze müzlijüket.
A felsősök egy totót és egy kérdőívet töltöttek ki az egészséges étrenddel kapcsolatban. Az utolsó blokkban: a sportjátékokat és a táncházat a napsütéses udvaron bonyolítottuk le.
Minden résztvevő remekül szórakozott, vidáman zártuk a napot.

egn24

További képek a galériában.