November 2019

Keress minket a Facebookon is!

Gyümölcs- vetélkedő

2019. március 28-án Egészségnapot tartottunk, melynek keretében délelőtt sok-sok érdekességet megtanulhattak a gyerekek az egészséges étkezésről, az egészséges életmódról, az egészség megőrzéséről. A délelőtti programsorozat délután tovább folytatódott, játékos sporttevékenységeken keresztül mozgattuk meg a diákokat. Gyümölcsök mérkőztek egymással, még hozzá nem is akármilyenek: a szilvák, az almák, a szőlők és a körték játszottak a legfittebb gyümölcs-csapat címért. A gyerekek izgatottan várták a játékokat, amelyek során bebizonyították, az igazi vitalitás bennük is megvan. Tatai Péterné, Klári néni jobbnál jobb feladatokat talált ki: volt itt gyümölcs-centrifuga, alma helyett labda pattogtatás, gyümölcserő-húzás és még sok minden más. Klári néni segítségére voltak nevelő kollégái Vántus Ramóna, Rami néni és Somlyai Beatrix, Bea néni. A jó hangulatú gyümölcs-vetélkedőn az alsó tagozat osztályai vettek részt. A délután során nem csak a sporté volt a főszerep, hanem az együttműködés, az egymás elfogadása is célkitűzés volt.