Július 2020

Keress minket a Facebookon is!

25 órás cigánymese-olvasás a Gandhi Gimnáziumban

A Ghandi Gimnázium 25 éve kezdte meg munkáját Pécsett. Ebből az alkalomból ünnepségsorozatot tartott az iskola. Meghívott vendégként örömmel vettünk részt a 25 órás cigány mese olvasásban. Öt negyedik osztályos tanuló: Bogdán Szabina, Csonka Armandó, Fülöp Letícia, Horváth Anton és Nyerges Roxána képviselte iskolánkat. Nagyon izgultak a gyerekek, az új környezet, a hangulat és az élő youtube közvetítés kicsit feszültté tette őket, de nagyon szépen olvasták fel a meséket. A felkészüléshez kapott könyveket megkaptuk ajándékba, melyekért nagyon hálásak vagyunk a szervezőknek! Az olvasás után a szomszéd terembe is benéztünk a 25 órás " tekerésre" És lelkesen pattantunk a kerékpárokra, hogy percekkel is, de részesei lehessünk ennek a programnak is! Nagyon vidám volt a hangulat, annak ellenére, hogy többen éjszaka is tekerték a pedált. Köszönjük, hogy részesei lehettünk a programnak, nagy élmény volt számunkra!