Augusztus 2022

Csodaszarvas tábor

Iskolánkban július 1-én véget ért a két hetes művészeti témájú Csodaszarvas tábor. Tartalmas két hetet tudhatunk magunk mögött.

A gyerekeknek lehetőségük volt találkozni Lipták Ildikó írónővel, Kardos-Horváth Jánossal a Kaukázus zenekar egy tagjával és Kovács Róbert színész úrral is. A színházi előadások, zenés koncertek mellett tanulóink táncházas programokon is részt vehettek és bepillantást nyerhettek a videózás, operatőri munka rejtelmeibe is. A legnagyobb élményt talán a drónos felvételek jelentették számukra. A foglalkozások mellett sporttal és kutyás programokkal is készültek kollégáink. A tartalmas foglalkozások mellett a sütés, a vízi csata és a sok-sok csapatépítő játék sem maradhatott el. A tábort a Brass Vibe zenekar koncertje zárta.

További képek: