Október 2019

II. Néri Szent Fülöp Hangos olvasási verseny

Iskolánkban 2019. május 30-án megtartottuk az II. Néri Szent Fülöp hangos olvasási versenyt. A vállalkozó kedvű kisdiákjaink egy ismert és egy ismeretlen szöveg által mutathatták be szép olvasási készségüket. A tanulóink nagy izgalommal készültek- e napra. A zsűri tagjait sok kisdiák megörvendeztette a szép olvasásával. Hosszas tanakodás után a következő eredmények születtek

1-2. osztály

1. helyezett: Görbe Alexandra 1.o

2. helyezett: Sárközi Szabina 2.o

3. helyezett: Orsós Renátó 1.o              Felkészítőjük: Puskásné Rüll Anett és Tasnádi Klára

3-4. osztály;

1. helyezett: Nyereges Roxána 4.o

2. helyezett: Futó Tamás 3.o

3. helyezett: Sztojka Milán 3.o            Felkészítőjük: Tóthné Lehoczki Zsuzsanna és Király Péter

Bízom benne, hogy a következő tanévben is sok kisdiák mutatja meg a szép olvasási készségét.