Köszöntjük a Magyar Katolikus Egyház Pécsi Egyházmegye fenntartásában működő Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola és Óvoda honlapján.

Kedves Látogató! 

Szeretettel köszöntöm iskolánk és óvodánk honlapján. Olyan információkat találhat itt, melyek sokat segíthetnek Önnek a tájékozódásban, a sokrétű tevékenységet folytató, családias légkörű intézményünk munkájának megismerésében. Célunk, hogy e honlap segítségével az aktuális híreket, történéseket a lehető leggyorsabban közzé tegyünk, illetve a legfontosabb információk mindig elérhetőek legyenek az érdeklődők számára.

Tartalmas böngészést kívánok!

Király Péter intézményvezető

Augusztus 2022
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Ezeken a helyeken is megtalálsz:

 

 

Tanulást segítő oldalak

Népek Tánca - Népek Zenéje döntő

A hagyományőrző klubok, csoportok megmérettetésére a Népek Tánca - Népek Zenéje cím alatt futó, országos méretű versenyen, ahol minden korosztály számára, több kategóriában bemutatkozási és versenyzési lehetőséget biztosítottak a magyar és nemzetiségi kulturális értékeket őrző együtteseknek.

A Siófokon megrendezett döntőn lányaink hatalmas sikert arattak. 160 prdokució jutott be a döntőbe,és nekik mégis sikerült KIEMELT arany egy ezüst minősítést szerezniük. 

Fülöp Larissza, Nikolics Jázmin, Orsós Izabella, Wéhman Ketrin, Fülöp Letícia, Lakatos Melánia, Nikolics Olga, Nikolics Petra, Pápai Kíra

Gratulálunk a lányoknak és felkészítőjüknek  Schäffer Nikolett tanítónőnek!