Köszöntjük a Magyar Katolikus Egyház Pécsi Egyházmegye fenntartásában működő Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola és Óvoda honlapján.

Kedves Látogató! 

Szeretettel köszöntöm iskolánk és óvodánk honlapján. Olyan információkat találhat itt, melyek sokat segíthetnek Önnek a tájékozódásban, a sokrétű tevékenységet folytató, családias légkörű intézményünk munkájának megismerésében. Célunk, hogy e honlap segítségével az aktuális híreket, történéseket a lehető leggyorsabban közzé tegyünk, illetve a legfontosabb információk mindig elérhetőek legyenek az érdeklődők számára.

Tartalmas böngészést kívánok!

Király Péter intézményvezető

Március 2021
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Ezeken a helyeken is megtalálsz:

 

 

Tanulást segítő oldalak

Rotary Advent 2020.

"Várjuk közösen most is a Karácsonyt, a megbékélés és a szeretet ünnepét, most ugyan nem a Széchenyi téren, hanem itt, az online térben.
A vírusjárvány miatt nem adtuk fel, hogy az elmúlt évek gyakorlatának megfelelően a várakozás napjaiban az iskolák által kiválasztott, arra érdemes egy-egy kisdiák 100-100 ezer forint anyagi támogatásban részesüljön a pécsi vállalkozások és polgárok önzetlen adománya révén. Az iskolák és a diákok videóműsort készítettek diáktársuk tiszteletére és az Önök örömére, mely minden nap gazdagodik egy-egy újabb gyöngyszemmel."       Rotary Advent Pécs 2020
 
Rotary Club az idei adventi időszakban is támogatta iskolánk egyik kiemelkedő tanulóját.
A nevelőtestület egyhangúan Bereczky Lilla 6.osztályos tanuló részére ítélte meg a díjat.
Szívből gratulálunk Lillának! ❤️
Iskolánk rövid műsorral kedveskedik a Clubnak és a támogató Pécsi Polgárnak melyet 2020.december 13-án tekinthetünk meg a youtube-on.
Köszönjük a Pécsi Rotary Club támogatását!❤️