Március 2021

Rotary Advent 2020.

"Várjuk közösen most is a Karácsonyt, a megbékélés és a szeretet ünnepét, most ugyan nem a Széchenyi téren, hanem itt, az online térben.
A vírusjárvány miatt nem adtuk fel, hogy az elmúlt évek gyakorlatának megfelelően a várakozás napjaiban az iskolák által kiválasztott, arra érdemes egy-egy kisdiák 100-100 ezer forint anyagi támogatásban részesüljön a pécsi vállalkozások és polgárok önzetlen adománya révén. Az iskolák és a diákok videóműsort készítettek diáktársuk tiszteletére és az Önök örömére, mely minden nap gazdagodik egy-egy újabb gyöngyszemmel."       Rotary Advent Pécs 2020

Rotary Club az idei adventi időszakban is támogatta iskolánk egyik kiemelkedő tanulóját.
A nevelőtestület egyhangúan Bereczky Lilla 6.osztályos tanuló részére ítélte meg a díjat.
Szívből gratulálunk Lillának! ❤️
Iskolánk rövid műsorral kedveskedik a Clubnak és a támogató Pécsi Polgárnak melyet 2020.december 13-án tekinthetünk meg a youtube-on.
Köszönjük a Pécsi Rotary Club támogatását!❤️