Október 2019

Tanévzáró és ballagás

2019. június 14-én virágba borult iskolánk. Újabb sikeres évet zártunk. Elérkezett a ballagás és tanévzáró pillanata. Nyolcadikosaink osztálytermükben elbúcsúztak tanáraiktól és a Keresztény Édesanyák Szent Mónika Közösségének lelkes tagjaitól, akikkel 6 éven keresztül tartották a kapcsolatot. A ballagási ünnepély tanévzáróval folytatódott. Ezen tanév legfontosabb eseményeit záróbeszédében az iskola igazgatója foglalta össze. Kiemelkedően teljesítő tanulóink oklevelet és könyvjutalmat vehettek át. Versek, dalok és a Szimfóniásaink színesítették az ünnepélyt. Nem csak a nyolcadikosoktól vettünk búcsút: nyugdíjba vonuló nevelőink - Vollárné Marika néni, Mezené Piroska néni és Czimmer Tamás bácsi átvették a Pedagógus Szolgálati Emlékérmet. Igazgatónk átadta utódjának a "stafétabotot" is. Következő évben Király Péter vezetésével indul az új tanév. Végül minden osztály visszavonult tantermébe, ahol átvehették az egész éves munkájukért járó bizonyítványt. Minden tanulónak és pedagógusnak jó pihenést, tartalmas kikapcsolódást kívánunk a nyári szünetre! :)