Szeptember 2020

Keress minket a Facebookon is!

"Nincs Akadály"

A Pécs-Normandia LIONS Club idén hetedik alkalommal szervezi meg az ingyenes "Nincs Akadály" pótvizsga felkészítő programját, amely az idei évben azokat is megcélozza, akik ugyan felsőbb évfolyamba léphetnek, de az elmúlt hónapokban kialakult helyzet miatt jelentős tanulmányi lemaradásokat halmoztak fel.

A korrepetálok körét egyesületünk önkéntesei, a Pécsi Tudományegyetem osztatlan tanár-szakos egyetemistái, középiskolás önkéntesek, valamint nyugdíjas pedagógusok alkotják.