Köszöntjük a Magyar Katolikus Egyház Pécsi Egyházmegye fenntartásában működő Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola és Óvoda honlapján.

Kedves Látogató! 

Szeretettel köszöntöm iskolánk és óvodánk honlapján. Olyan információkat találhat itt, melyek sokat segíthetnek Önnek a tájékozódásban, a sokrétű tevékenységet folytató, családias légkörű intézményünk munkájának megismerésében. Célunk, hogy e honlap segítségével az aktuális híreket, történéseket a lehető leggyorsabban közzé tegyünk, illetve a legfontosabb információk mindig elérhetőek legyenek az érdeklődők számára.

Tartalmas böngészést kívánok!

Király Péter intézményvezető

Szeptember 2020
H K Sz Cs P Szo V
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Tanulást segítő oldalak

Keress minket a Facebookon is!

 

"Nincs Akadály"

A Pécs-Normandia LIONS Club idén hetedik alkalommal szervezi meg az ingyenes "Nincs Akadály" pótvizsga felkészítő programját, amely az idei évben azokat is megcélozza, akik ugyan felsőbb évfolyamba léphetnek, de az elmúlt hónapokban kialakult helyzet miatt jelentős tanulmányi lemaradásokat halmoztak fel. 

A korrepetálok körét egyesületünk önkéntesei, a Pécsi Tudományegyetem osztatlan tanár-szakos egyetemistái, középiskolás önkéntesek, valamint nyugdíjas pedagógusok alkotják.