Köszöntjük a Magyar Katolikus Egyház Pécsi Egyházmegye fenntartásában működő Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola és Óvoda honlapján.

Kedves Látogató! 

Szeretettel köszöntöm iskolánk és óvodánk honlapján. Olyan információkat találhat itt, melyek sokat segíthetnek Önnek a tájékozódásban, a sokrétű tevékenységet folytató, családias légkörű intézményünk munkájának megismerésében. Célunk, hogy e honlap segítségével az aktuális híreket, történéseket a lehető leggyorsabban közzé tegyünk, illetve a legfontosabb információk mindig elérhetőek legyenek az érdeklődők számára.

Tartalmas böngészést kívánok!

Király Péter intézményvezető

Július 2021
H K Sz Cs P Szo V
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Ezeken a helyeken is megtalálsz:

 

 

Tanulást segítő oldalak

dr. Majorlaki József Alapítvány támogatása

A díjat a Dr. Majorlaki József Alapítvány kuratóriuma alapította az alapító emlékére azzal a céllal, hogy ösztönözze és támogassa a Magyar Katolikus Egyház által fenntartott iskolarendszerben tanulmányaikat folytató kiemelkedően szorgalmas, kiváló tanulmányi eredményekkel rendelkező tanulók további szellemi- erkölcsi fejlődését a keresztény hitélet területén és ezáltal a magyar társadalom olyan emberekkel gazdagodjék, akiket Dr. Majorlaki Józsefhez hasonlóan a keresztényi erkölcsön alapuló életvitel jellemez.

Díjazott tanulók: 

Berecz Martin

Fülöp Letícia

Görbe Melissza

Kalányos Ketrin

Nemesics Dzsenifer

Pápai Tünde

Sárközi Szabina

Tóth Emese Kamilla

Valencsák Szebasztián

Gratulálunk!