Augusztus 2020

Keress minket a Facebookon is!

dr. Majorlaki József Alapítvány támogatása

A díjat a Dr. Majorlaki József Alapítvány kuratóriuma alapította az alapító emlékére azzal a céllal, hogy ösztönözze és támogassa a Magyar Katolikus Egyház által fenntartott iskolarendszerben tanulmányaikat folytató kiemelkedően szorgalmas, kiváló tanulmányi eredményekkel rendelkező tanulók további szellemi- erkölcsi fejlődését a keresztény hitélet területén és ezáltal a magyar társadalom olyan emberekkel gazdagodjék, akiket Dr. Majorlaki Józsefhez hasonlóan a keresztényi erkölcsön alapuló életvitel jellemez.

Díjazott tanulók:

Berecz Martin