Május 2020

Keress minket a Facebookon is!

Digitális oktatás hírek

Annak érdekében, hogy a tanulóknak ne kelljen megismételni a tanévet, kérjük, hogy minden szülő és diák vegyen részt a megváltozott feltételekhez igazodó munkában:

• Kövesse digitális munkarenddel kapcsolatos híreinket!
  • Kövesse a saját osztályával kapcsolatos híreinket!
  • Végezze el a szaktanárok által kiadott feladatokat!

Ahhoz, hogy a tanév végén osztályozhatóak legyenek minden diáknak részt kell venni a digitális oktatásban. A nagyobbaknál, de főleg az alsósoknál nagyon fontos számunkra a szülők együttműködése.

Bármi probléma adódik (feladatvégzéssel, a megoldott feladatok közzétételével,...), kérjük jelezzék. Igyekszünk megoldásokat keresni.

Honlapunkon a Digitális oktatás menüpontban találják a friss híreket, tananyagokat.

Jó munkát kívánunk!