Október 2019

Bátai zarándoklat

Hagyományainkhoz híven idén is, mint minden évben részt vettünk a bátai gyalogos és kerékpáros zarándoklaton. A gyalogosok Bátaszéken, a templomban gyülekeztek, majd onnan indultak. A tanulók Rattingné Fazekas Annamária és Vajtáné Boros Éva vezetésével tették meg a sokuk számára ismerős zarándokutat kerékpárjaikkal. A Mohácsi Csata Emléktemploma elöl a szentírás napi üzenetével indultunk. A zarándokhelyre érve kicsit fáradtan, de érdeklődve hallgattuk a Szentmisét.Vajtáné Boros Éva zarándoklat szervezője