Február 2020

Keress minket a Facebookon is!

Bátai zarándoklat

Hagyományainkhoz híven idén is, mint minden évben részt vettünk a bátai kerékpáros zarándoklaton. A tanulók Rattingné Fazekas Annamária és Vajtáné Boros Éva vezetésével tették meg a sokuk számára ismerős zarándokutat. A Mohácsi Csata Emléktemploma elöl a szentírás napi üzenetével indultunk. Nagy megtiszteltetés volt, hogy iskolánk tanulója Bogdán Renátó is felolvashatott a dunaszekcsői templomba. A zarándokhelyre érve kicsit fáradtan, de érdeklődve hallgattuk a Szentmisét.

Vajtáné Boros Éva a zarándoklat szervezője