Szeptember 2020

Keress minket a Facebookon is!

Ajándék az ovisoknak

Régi hagyomány iskolánkban, hogy az első osztályos gyerekek visszamennek óvodájukba Mikulás műsorral köszönteni óvonénieiket, dadusaikat és volt ovis társaikat. Ezt  a hagyományt folytattuk mi is 2019. december 4- én. Lelkesen készültünk egyéni versekkel, csoportos versmondással, amit harangjátékkal kísértünk. A verseket dalokkal és mozgásos játékkal egészítettük ki, melyeket Scháffer Nikolett kolléganőm tanított be a gyerekeknek. A műsor végén a Kiskarácsony nagykarácsony című dalt énekeltük közösen a Szimfoniás gyerekek kíséretében. Zenekarunkat Demeter Boldizsár tanár úr vezette. Megajándékoztuk egymást, majd jó hangulatban visszamentünk az iskolába. Nagyon büszke vagyok ügyes kis tanítványaimra!

Tóthné Lehoczki Zsuzsa