Köszöntjük a Magyar Katolikus Egyház Pécsi Egyházmegye fenntartásában működő Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola és Óvoda honlapján.

Kedves Látogató! 

Szeretettel köszöntöm iskolánk és óvodánk honlapján. Olyan információkat találhat itt, melyek sokat segíthetnek Önnek a tájékozódásban, a sokrétű tevékenységet folytató, családias légkörű intézményünk munkájának megismerésében. Célunk, hogy e honlap segítségével az aktuális híreket, történéseket a lehető leggyorsabban közzé tegyünk, illetve a legfontosabb információk mindig elérhetőek legyenek az érdeklődők számára.

Tartalmas böngészést kívánok!

Király Péter intézményvezető

Szeptember 2020
H K Sz Cs P Szo V
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Tanulást segítő oldalak

Keress minket a Facebookon is!

 

Ajándék az ovisoknak

Régi hagyomány iskolánkban, hogy az első osztályos gyerekek visszamennek óvodájukba Mikulás műsorral köszönteni óvonénieiket, dadusaikat és volt ovis társaikat. Ezt  a hagyományt folytattuk mi is 2019. december 4- én. Lelkesen készültünk egyéni versekkel, csoportos versmondással, amit harangjátékkal kísértünk. A verseket dalokkal és mozgásos játékkal egészítettük ki, melyeket Scháffer Nikolett kolléganőm tanított be a gyerekeknek. A műsor végén a Kiskarácsony nagykarácsony című dalt énekeltük közösen a Szimfoniás gyerekek kíséretében. Zenekarunkat Demeter Boldizsár tanár úr vezette. Megajándékoztuk egymást, majd jó hangulatban visszamentünk az iskolába. Nagyon büszke vagyok ügyes kis tanítványaimra!

Tóthné Lehoczki Zsuzsa