Január 2020

Keress minket a Facebookon is!

Jótékonysági Sportrendezvény

2019. november 30-án iskolánk tanulói egy jótékonysági sportrendezvényen vettek részt, amelyre nagy lelkesedéssel készültek. Tartós élelmiszert és ruhát gyűjtöttek a gyerekek helyi családoknak, akiknek nagy szüksége van a segítségre. A rendezvényen a sportolásért nem kellett fizetni, adomány felajánlásával edzhettek a résztvevők.

November elején szülői segítséggel gyűjtésbe kezdtek a gyerekek, tartós élelmiszert (tésztát, rizst, lisztet, cukrot, édességet) hoztak be az iskolába. A szülőkkel való együttműködés, a gyerekek lelkesedése és önzetlensége szorosabb kapcsolatot alakított ki az iskola, a szülők és a gyerekek között. Olyan összefogás született, amelyre eddig nem volt példa. A gyerekek szociálisan érzékenyebbé váltak, az elmúlt egy hónap során az elfogadás, a tolerancia, az együttműködés, az egymás segítése, az egészséges életmódhoz kapcsolódóan a sportolás fontossága került előtérbe. Köszönet illeti a támogató szülőket, akik segítették és elengedték a gyermekeiket a rendezvényre.

A gyerekek egy új sportolási lehetőséget próbálhattak ki, a spinracing-et, amelyet mindenki nagyon élvezett. A zenés, koreografált teremkerékpározás edzés kifejezetten segíti a helyes testtartás gyakorlását, az állóképesség fejlesztését.

Külön köszönet a KONDIBIKE Csapatának:

Bánkfi László (elnök), Tancsik Anikó (edző)

Önkéntesek: Bakó Rita, Vén Dániel